СЛОН
СЛОН
Альянс Украинских Производителей и Предпринимателей
тел:    067-702-91-51
Сайт: www.lesa.at.ua

Будівельні риштування.

Завод по виробництву будівельного риштування поропонує продукцію власного вирабництва. У нас ви можете як придбати будівельне риштування, так і взяти його в оренду. Оренда та продаж будівельного риштування здійснюється по всій Україні. Ми виробляємо будівельні риштування рамного, клино-хомутового, хомутового і рігельного типу. Всі будівельні риштування мають усі необхідні паспорти, протоволи випробувань та сертіфікати. Ми формуруємо дилерську мережу по всій Україні і запрошуємо будівельні магазини і торгуючи компанії до плідної співпраці.

Офіс і склад з продукцією у Львові відкрито в 2012 році. Будівельні риштування можно купити як у Львові, так і з безкоштовною доставкою у наступні міста – Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Яремче, Стрий, Гусятин. Срок поставки будівельного риштування – 1-3 дні з моменту оплати.

Оренда будівельного риштування у Львові. Якщо там потрібні будівельні ліси – ви можите звернутися до нас. Ми пропонуємо оренду будівельного риштування як великим будівельним компаніям, так і часним фізичним особам для власних потреб. Оренда будівельного риштування є не тільки у Львові, при бажанні ми можемо привести будівельні ліси у Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінницю та Київ. Оренда будівельного риштування можлива на любий строк. Оренда оформлюється як на фізичних та і на юридичних осіб, договір оренду подписується у офісі компанії або у офісі дилерів (місто Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівно або Луцьк). Комплектація будівельного риштування разраховується спільно з арендатором.

Оренда будівельного риштування у Тернополі та Івано-Франківську можлива на строк не меньше, ніж 14 днів. Оренда видається зі складу у місці Тернопіль, Івано-Франківськ аба Львів. Великий об'єм будівельних риштувань доставляються нашим транспортом безкоштовно у Рівне, Луцьк, Ужгород, Чернивці, Тернопіль або Івано-Франківськ.

Купити будівельні риштування у Львові можна з понеділка по п'ятницю на нашому складі. При бажанні замовника ми можемо зробити монтаж будівельних риштувань на обєкті. Також у нас можно купити будівельні риштування модульні на колесах та риштування типу Варшавка. Будівеліні риштування типу Варшавка використовуються для кладки цегли, ракушки, тощо. Щоб купить будівельні риштування у місті Львів – вам необхідно подзвонити нам по вказаним телефонам на сайті.